#ЗгадайМайдан: рівно два роки тому "Беркут" жорстоко побив студентів



Два роки тому, 30 листопада 2014 року, близько 4 години ранку, коли на Майдані Незалежності залишалося до 400 протестувальників, площу оточили близько 2 тисячіозброєних спецзасобами бійців "Беркуту". 
Під час розгону мітингувальників бійці "Беркуту" застосовували вибухові пакети, били людей кийками, скидали людей на землю з постаменту монументу Незалежності та чавили ногами. При цьому мітингувальників били навіть за кілька сотень метрів від Майдану. 
Внаслідок розгону було травмовано десятки протестувальників (за офіційними даними Генеральної прокуратури — 79 осіб). Частина людей, що втекла від "Беркуту", заховалась у Михайлівському монастирі на Михайлівській площі. 
До 4:27 бійці "Беркуту" повністю оточили площу, витіснивши учасників протесту та пропустивши комунальників для встановлення Новорічної ялинки. Близько 5-ої ранку "Беркут" зачищав Хрещатик, б'ючи кийками та нецензурно лаючи присутніх там громадян.

посилання вк